ul. J.Dietla 93 lok. 4, 31-031 Kraków, tel. 12 421 02 06

Aktualności

Gazela Biznesu dla AVR sp. z o.o.

22.02.2017

Gazela Biznesu dla AVR sp. z o.o. 1

AVR sp. z o.o. została doceniona przez redakcję Pulsu Biznesu, który sklasyfikował spółke na wysokich pozycjach swego rankingu "Gazele Biznesu".

 

Jak co roku redakcja "Pulsu Biznesu" wybrała najdynamiczniej rozwijające się firmy w Polsce. "Puls Biznesu" na potrzeby rankingu definiuje "Gazelę” jako firmę małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. O tytuł Gazeli Biznesu 2016 mogą ubiegać się firmy, które spełniają wszystkie poniższe kryteria:

  • rozpoczęły działalność przed rokiem 2013 i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś,

  • w roku bazowym 2013 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3, a 200 mln złotych,

  • w latach 2013-2015 z roku na rok odnotowały wzrost przychodów ze sprzedaży,

  • w latach 2013-2015 ani razu nie odnotowały straty,

  • umożliwiły analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat.

Gala odbyła się dnia 21 stycznia 2017 r. w Krakowie w restauracji "Stara Zajezdnia Kraków by de Silva". Rozdanie nagród poprzedził koncert Stanisława Sojki, po którym wręczono pamiątkowe statuetki "Gazel" oraz dyplomy dla najlepszych firm województw -małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. W imieniu AVR sp. z o.o. pamiątkowy dyplom odebrał Prezes Zarządu Claudio Nardecchia.
 
(fot. Puls Biznesu)

 

 

Jeśli chcesz się

Jeśli chcesz się podzielić tym artykułem z innymi, użyj załączonego linka lub kup licencję http://sklep.pb.pl/offer/licencja . To pomoże nam w dostarczaniu Wam wartościowych treści. Regulamin korzystania z artykułów http://pulsbiznesu.pb.pl/3980705,17768,regulamin-korzystania-z-artykulow-prasowych

 

I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

 

Czytaj więcej na http://gazele.pb.pl/static/about?utm_source=copyPaste&utm_medium=referral&utm_campaign=Firefox

 podzielić tym artykułem z innymi, użyj załączonego linka lub kup licencję http://sklep.pb.pl/offer/licencja . To pomoże nam w dostarczaniu Wam wartościowych treści. Regulamin korzystania z artykułów http://pulsbiznesu.pb.pl/3980705,17768,regulamin-korzystania-z-artykulow-prasowych


Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.
 

Czytaj więcej na http://gazele.pb.pl/static/about?utm_source=copyPaste&utm_medium=referral&utm_campaign=Firefox

Zobacz również