ul. J.Dietla 93 lok. 4, 31-031 Kraków, tel. 12 421 02 06

Kontakt

Siedziba główna

AVR S.A.
ul. Dietla 93/4, 31-031 Kraków

Zwiń szczegóły
Dane kontaktowe
tel. + 48 12 421 02 06
fax. + 48 12 421 07 93
biuro@avrgrupa.pl
REGON: 144407454
NIP: 5252514215
KRS: 0000711794
Sekretariat
Katarzyna Michałowska
Wiceprezes Zarządu
tel. + 48 12 421 02 06 / wew. 20
katarzyna.michalowska@avrgrupa.pl
Dział Techniczny
Grzegorz Bonar
Dyrektor Techniczny
tel. + 48 12 421 02 06 / wew. 23, 24, 25
grzegorz.bonar@avrgrupa.pl
Dział Kadr
Anna Wieczorek
Specjalista ds. Kadr
tel. + 48 12 421 02 06 / wew. 30
anna.wieczorek@avrgrupa.pl
Księgowość
Justyna Żelazo
Główna Ksiegowa
tel. + 48 12 421 02 06 / wew. 27, 31
justyna.zelazo@avrgrupa.pl
Dział Prawny
Marcin Żurek
Radca Prawny
tel. + 48 12 421 02 06 / wew. 26
marcin.zurek@avrgrupa.pl
Biuro AVR S.A. w Chrzanowie 1

Biuro AVR S.A. w Chrzanowie

ul. Fabryczna 12, 32-500 Chrzanów

Rozwiń szczegóły
Dane kontaktowe
Wojciech Gorczyca
Koordynator
wojciech.gorczyca@avrgrupa.pl
Dyspozytor tel. 885 665 101
Dyspozytor tel. 885 665 102
Obwód Utrzymania Autostrady A4 1

Obwód Utrzymania Autostrady A4

Węzeł Dębica Zachód, 39-204 Żyraków 172

Rozwiń szczegóły
Dane kontaktowe
Łukasz Kudroń
Kierownik
tel. 885665091
lukasz.kudron@avrgrupa.pl
Szymon Pietruszewski
Zastępca Kierownika
tel. 885665092
szymon.pietruszewski@avrgrupa.pl
Dyżurny OUA tel. 885665090
oua.debica@avrgrupa.pl
Patrol autostradowy A4 tel. 885665093
Obwód Utrzymania Autostrady A4 1

Obwód Utrzymania Autostrady A4

Przemyśl, m. Skołoszów, ul. Przemyska 12, 37-550 Radymno

Rozwiń szczegóły
Dane kontaktowe
Marta Andreasik
Kierownik
tel. 885 665 032
marta.andreasik@avrgrupa.pl
Paweł Zdzioch
Zastępca Kierownika
tel. 885 665 031
pawel.zdzioch@avrgrupa.pl
Dyżurny OUA tel. 885 665 030
oua.przemysl@avrgrupa.pl
Patrol autostrady A4 tel. 885 665 035
Obwód Utrzymania Drogi Ekspresowej S17 1

Obwód Utrzymania Drogi Ekspresowej S17

ul. Bartosza Głowackiego 114, 24-170 Kurów

Rozwiń szczegóły
Dane kontaktowe
Jacek Mrozek
Kierownik
tel. 885 665 042
jacek.mrozek@avrgrupa.pl
Krzysztof Dajek
Zastępca Kierownika
tel. 885 665 041
Dyżurny OUS Kurów tel. 885 665 040
ous.kurow@avrgrupa.pl
Obwód Utrzymania Autostrady A1 1

Obwód Utrzymania Autostrady A1

Maciejów, Skrzyżowanie DK 88/A1, 44-100 Gliwice

Rozwiń szczegóły
Dane kontaktowe
Sebastian Dobrzański
Kierownik
tel. 885665026
sebastian.dobrzanski@avrgrupa.pl
Marek Niewczas
Zastępca Kierownika
tel. 885665027
marek.niewczas@avrgrupa.pl
Dyżurny OUA tel. 885665020
oua.maciejów@avrgrupa.pl
Patrol autostrady A1
Węzeł Gliwice Wschód – Węzeł Pyrzowice
tel. 885665021
Patrol autostrady A1
Węzeł Gliwice Wchód – Węzeł Sośnica
tel. 885665022
 Biuro AVR S.A. 1

Biuro AVR S.A.

ul. Zakładowa 6, 33-100 Tarnów

Rozwiń szczegóły
Dane kontaktowe
Jerzy Maciejasz
Kierownik
jerzy.maciejasz@avrgrupa.pl
Dyspozytor
Gmina Wojnicz, Gmina Tarnów, Miasto Tarnów
tel. 885 665 050, 146390933
odpady.tarnow@avrgrupa.pl
Dyspozytor
Gmina Stary Sącz, Gmina Nawojowa
tel. 885 665 080
daniele.franzolini@avrgrupa.pl
Formularz
kontaktowy