ul. J.Dietla 93 lok. 4, 31-031 Kraków, tel. 12 421 02 06

Kariera

Aktualne oferty pracy:

Pracownik drogowy - Rejon Pszczyna, Żywiec, Skoczów

Pracownik Drogowy

Miejsce pracy: Pszczyna, Skoczów, Żywiec

Region : Śląsk

Opis stanowiska:

- Patrolowanie dróg krajowych w okresie letnim i zimowym,

- Wykonywanie robót bieżącego utrzymania dróg krajowych,

- Wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i porządkowych,

- Kontrolowanie, konserwacja i monitorowanie urządzeń stanowiących

  infrastrukturę dróg krajowych,

- Zabezpieczanie miejsc zdarzeń drogowych lub innych zagrożeń występujących

  na drogach,

- Podejmowanie działań interwencyjnych w razie zdarzenia na drodze,

- Zimowe utrzymanie dróg i chodników,

- Koszenie traw, utrzymanie czystości dróg,

Pracownik będzie podlegać Kierownikowi Obwodu.

Wymagania:

       - Ważne prawo jazdy kat. min. B i/lub C lub wyższe,

       - Doświadczenie w kierowaniu pojazdami dostawczymi, ciężarowymi, oraz w

         obsłudze specjalistycznych maszyn i urządzeń budowlanych (HDS, podnośnik

         koszowy, koparki-ładowarki, kafary, sprężarki) - będzie dodatkowym atutem,

      - Doświadczenie w branży drogowej, transportowej lub budowlanej - będzie

        dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  - Stałą, pewną i stabilną pracę w perspektywie długoterminowej na pełen etat,

       - Nowy sprzęt do pracy,

       - Inwestycje w nowy sprzęt usprawniający prowadzone prace,

       - Szkolenia podnoszące kwalifikacje,

OFERUJEMY:

Kierowca Śmieciarki Kat. C

Miejsce pracy: Chrzanów
Region: małopolskie

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało:

- Odbieranie odpadów od właścicieli nieruchomości, przedsiębiorstw, firm z terenu Chrzanowa, Trzebini, Libiąża,Jaworzna
- Obsługa śmieciarki, drobne naprawy, dbanie o czystość i sprawność pojazdu
- Załadunek pojemników, worków, kontenerów z odpadami na śmieciarkę

Wymagania:

- Prawo jazdy minimum kat. C, B
- Pozwolenie na przewóz rzeczy
- Ważne badania psychotechniczne (uprawnienia HDS i/lub obsługa pojazdów z zabudową hakową będą dodatkowym atutem)
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub praca w branży będzie dodatkowym atutem,
- Zaangażowanie, dyspozycyjność, uczciwość, sumienność
- Brak przeciwskazań do pracy na oferowanym stanowisku

Oferujemy:

- Zatrudnienie: umowa o pracę
- Zmianowość: jedna zmiana
- Wymiar pracy: pełny etat
- Warunki pracy: praca z wykorzystaniem nowego specjalistycznego sprzętu
- Miejsce pracy: Chrzanów
- Szkolenia: BHP, szkolenie wstępne dot. obsługi maszyn, inne.

Ładowacz odpadów komunalnych

Ładowacz Odpadów Komunalnych

- Obsługa pojazdu do odbierania odpadów (śmieciarki),
- Odbieranie odpadów od właścicieli nieruchomości, przedsiębiorstw, firm z terenu Chrzanowa, Trzebini, Libiąża i Jaworzna,
- Załadunek różnego typu pojemników, worków, kontenerów z odpadami na śmieciarkę,
- Obsługa śmieciarki, drobne naprawy, dbanie o czystość i sprawność pojazdu,
- Możliwość kierowania małą śmieciarką o DMC poniżej 3,5 t będzie zdecydowanym atutem.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub praca w branży będzie dodatkowym atutem,
Zaangażowanie, dyspozycyjność, uczciwość, sumienność,
- Brak przeciwskazań do pracy na oferowanym stanowisku.

Oferujemy:

- Warunki pracy: praca z wykorzystaniem nowego / specjalistycznego sprzętu
- Miejsce pracy: Chrzanów